КЛИНИКА В КИЕВЕ: УЛ. КОНСТАНТИНОВСКАЯ, 36 ТЕЛ. (044) 425-24-25, (044) 417-42-52

КЛИНИКА В БУЧЕ: ПЕР. КОМСОМОЛЬСКИЙ, 39 ТЕЛ. (045-97) 4-02-50, (096) 931-46-45

Наши врачи

Тарасюк Ольга Трофимовна
гинеколог-эндокринолог, кандидат медицинских наук, доцент
Гамачек Инесса Константиновна
гинеколог-эндокринолог, кандидат медицинских наук, доцент
Парпалей Евгений Иванович
акушер-гинеколог, кандидат медицинских наук, доцент
Шеховцова Валентина Филипповна
акушер-гинеколог, врач высшей категории
все врачи

Допплерометрія

В основі допплерометрії лежить ефект Доплера - зміна частоти звукової хвилі при відбитті від рухомого об'єкту (клітинних елементів крові). Зміни частоти відбитого сигналу реєструються у вигляді кривих швидкостей кровотоку (КСК). Зміна нормальних показників КСК є неспецифічне прояв патологічних станів організму, у багатьох випадках передує появі клінічних симптомів.

Методика допплерометрії передбачає отримання КСК в судинах кровотоку, обчислення індексів судинного опору (ІСС), аналіз отриманих результатів. Для її проведення необхідна наявність в ультразвуковому апараті спеціального технічного та програмного забезпечення.

Висока інформативність, відносна простота, безпека і можливість використання протягом всієї вагітності, в тому числі і на ранніх термінах гестації, робить метод дослідження кровообігу незамінним в акушерстві. Допплерометрия в акушерстві

Допплеровское дослідження матково-плацентарного і плодового кровотоку має важливе діагностичне і прогностичне значення при вагітності. Призначення на проведення допплерометрії дає лікуючий лікар.

Процедура допплерометрії безболісна і нешкідлива як для матері, так і для плода, проводиться як окремо, так і одночасно з УЗД.

Ультразвукове доплерівське дослідження судин є одним із загальновизнаних методів перинатальної діагностики. Перинатальна діагностика - це комплекс досліджень (ехографія, доплерометрія, кардіотокографія), які дозволяють оцінити стан системи мати - плацента - плід.

Процедуру допплерометрії проводять для того, щоб визначити характер і швидкість кровотоку в судинах (зазвичай досліджують судини пуповини, матки, середню мозкову артерію і аорту плода), виявити наявність ознак порушення в кровотоці і функції плаценти, через які малюк може не отримувати необхідні для його здорового розвитку речовини або підтвердити відсутність порушень. Своєчасна діагностика і профілактика

Дуже важливий момент в акушерстві - це своєчасність проведення допплерометрії, так як на практиці часто дослідження кровотоку системи мати-плацента - плід проводиться занадто пізно, коли порушення вже виражені і розвиваються ускладнення.

Оскільки порушення плацентарного кровообігу лежить в основі практично всіх видів акушерської патології, своєчасна діагностика стану кровотоку дозволяє прогнозувати ризик ускладнень у кожному конкретному випадку.

Своєчасне проведення допплерометричне діагностики сприяє виявленню початкових етапів порушень у розвитку вагітності і відповідним чином коригування терапії. Завдяки допплерометрії доктор може вчасно діагностувати такі захворювання як фетоплацентарна недостатність, гестоз, гіпоксія плоду, затримка внутрішньоутробного розвитку.

Дані допплерометрії допомагають правильно вибрати тактику ведення вагітності, застосувати необхідне лікування, намітити план ведення пологів.

Широкий выбор: Полки стойки для одежды - зайдите на наш сайт! . Новые и актуальные объявления купить дом в Чернигове на сайте obyava.ua