КЛИНИКА В КИЕВЕ: УЛ. КОНСТАНТИНОВСКАЯ, 36 ТЕЛ. (044) 425-24-25, (044) 417-42-52

КЛИНИКА В БУЧЕ: ПЕР. КОМСОМОЛЬСКИЙ, 39 ТЕЛ. (045-97) 4-02-50, (096) 931-46-45

Медицинская клиника ЮВЕНТА

Каждая женщина – это богиня, несущая в себе неповторимый образ. Оставаться молодой и  прекрасной, на протяжении многих лет,  женщинам  помогает клиника «Ювента». 
Доверие и результат – это то, на чем мы основываем свою работу. Наши пациентки нам доверяют, на протяжении многих лет производя обследования или обращаясь к специалистам за консультацией. Основные  направления  клиники:  гинекология, маммология, урология и УЗИ-диагностика.

Воскова депіляція - це недорога процедура швидкого, поверхневого і тимчасового видалення небажаного волосся У порівнянні з голінням або з використанням хімічних засобів для депіляції воскова депіляція дає самий довготривалий ефект (від 2-х до 6-ти тижнів). Метою депіляції є видалення волосся разом з волосяний цибулиною, при цьому фолікул волосся не знищується, що дуже зручно при биоепиляции у чоловіків. Волосок видаляється цілком, більше того, видаляються також омертвілі клітки шкіри, після чого шкіра стає гладкою і бархатистою. Воскова депіляція підходить для будь-якого типу шкіри, включаючи чутливу шкіру, не викликає роздратування, почервоніння і свербіння. При частому використанні воскової депіляції волосся стає тонше, м'якше і ростуть не так густо і не так швидко, ніж при використанні для видалення гоління або проводити депіляцію кремом. Воксаціі дозволяє видалити волосся з таких ділянок тіла, як спина, грудна клітка, руки, ноги, пахвові западини, область бікіні, а також на обличчі - губи і підборіддя. Техніка воскової депіляції Біоепіляцію і воскову депіляцію проводять у міру росту волосся, якщо довжина волосків не менше 3-5 мм. Перед вибором воскової депіляції бажано проконсультуватися з лікарем. Перед самою процедурою, для більш щільного прилягання воску на шкіру наноситься спеціальний лосьйон, який в свою чергу зупиняє потовиділення і видаляє залишки косметики для тіла. Далі теплий або гарячий віск (залежно від типу воскової депіляції) наноситься на шкіру. Висока температура (не більше 38-42 градусів) при аплікації розпарює шкіру і розширює пори. Розплавлений віск проникає у волосяний фолікул, охоплює волосок і застигає разом з ним. Потім віск видаляється за допомогою паперових смужок (спеціальних серветок) разом з волосками і цибулинами. Для повного видалення залишків воску використовуються масла і бальзами, які крім пом'якшення та заспокоєння шкіри, також уповільнюють процес росту волосся. Вся процедура досить швидкоплинне, що допомагає заощадити час. Запобіжні заходи при проведенні воскової депіляції Лікарі категорично не радять проводити воскову депіляцію вдома - це може закінчитися опіками. Більше того, існують місця (глибоке бікіні, пахви), на яких проведення биоепиляции є не тільки небезпечним, але і досить проблематичним. Воскова депіляція, яку Вам виконають професіонали своєї справи, набагато менш болюча, більш ефективна і, безумовно, більш високої якості. Завдяки консультаціям фахівця, Ви зможете підібрати різні види воскового складу, найбільш відповідні для Вашого типу шкіри.

Счастье начинается со здоровья – а здоровье начинается с клиники «Ювента».  

 
Мы вконтакте

Диагностика и лечение в Киеве и Буче по доступной цене

 
Диагностика, лечение и профилактика гинекологических заболеваний

Гинекология

Гинеколо́гия ( происходит от греч. γυναίκα — «женщина» и λόγος — «изучение») — раздел медицины, специализируещийся на диагностировании и лечениипроблемы и  заболеваний, характерных только для организма женщины, в первую очередь - проблемах репродуктивной системы. Большинство врачей-гинекологов также являются акушерами.

Прием врача-маммолога. Диагностирование и лечение заболеваний груди

Маммология

Маммология (от лат. mamma — молочная железа и греч. λόγος — наука) — раздел медицины, посвящённый диагностике, лечению и профилактике различных заболеваний молочных желез: мастопатия, фиброаденома, киста, лактостаз, мастит, рак молочной железы и другие.

Прием врача-уролога

Урология

Урология (от греч. οὖρον — моча и -λογία — учение, наука) — область клинической медицины, изучающая этиологию, патогенез, диагностику заболеваний органов мочевой системы, мужской половой системы, заболеваний надпочечников и других патологических процессов в забрюшинном пространстве и разрабатывающая методы их лечения и профилактики.

 
 

Контакты

г.Киев:
ул.Константиновская,36
тел. (044) 425-24-25,
тел. (044) 417-42-52

г.Буча
пер. Комсомольский, 39
тел. (045-97) 4-02-50,
(096) 931-46-45

написать email
 
Собаки здесь. Бесплатные и премиум объявления о собаках. . Норма м стабилизатор снс10000рб читать.