КЛИНИКА В КИЕВЕ: УЛ. КОНСТАНТИНОВСКАЯ, 36 ТЕЛ. (044) 425-24-25, (044) 417-42-52

КЛИНИКА В БУЧЕ: ПЕР. КОМСОМОЛЬСКИЙ, 39 ТЕЛ. (045-97) 4-02-50, (096) 931-46-45

Діагностика та лікування захворювань шийки матки. Ерозія шийки матки

Своєчасна діагностика і лікування передраковій патології (ерозії шийки (ектопії), лейкоплакії, дисплазії) - основний засіб профілактики раку шийки матки. Оскільки патологія шийки матки - найбільш гостра проблема сучасної гінекології, тому пошуки її рішень є актуальними.

Иснують традиційні методи лікування патологічних змін шийки матки - кріотерапія, діатермокоагуляція, хірургічний метод, хімічні коагулянти, радіохвильове і лазерне випромінювання. На превеликий жаль, більшість цих методів мають свої недоліки і навіть протипоказання. В даний час для забезпечення збереження анатомії і функції органу після втручання проводять впровадження нових методів лікування патологій шийки матки.

Єдиним апаратом, що дозволяє проводити попередню діагностику (біопсію) і лікування ерозії шийки матки (абляцію) в максимально щадному обсязі і уникаючи багатьох ускладнень є «ФОТЕК ЕА 141».

Широкосмугової радіохвильовий апарат з функцією аргоноплазменной аблации ФОТЕК ЕА 141

Багатофункціональний монополярний аргоноусіленний високочастотний електрохірургічний апарат робить можливим отримання якісного гістологічного матеріалу (біопсія) і швидке, щадне проведення оперативного втручання.

Аргоноплазмові аблация - це не просто сучасний ефективний метод лікування захворювань шийки матки, а й мінімальна интраоперационная і післяопераційний біль і загоєння післяопераційних ран без грубого рубцювання.

Суть методики аргоноплазменной аблации - це локальний нагрів і коагуляція тканини під впливом аргоновой плазми. При цьому енергія електромагнітного поля високої частоти безконтактним способом за допомогою іонізованого газу аргону передається на тканину так, що при проведенні цієї процедури абсолютно відсутній механічне зіткнення робочої частини інструменту і слизової.

Показання для застосування та переваги методу аргоноплазменной коагуляції

За останні роки метод монополярного високочастотного впливу на тканини все ширше застосовується в ендоскопії, відкритою і лапароскопічної хірургії з метою коагуляції, випарювання та розтину тканин.

Метод аргоноплазменной аблации застосовується при лікуванні ерозії шийки матки і патологій шийки матки, що не вимагають глибокого видалення тканин.

Переваги широкосмугового радіохвильової хірургії (ШРХ) і аргоноплазменной коагуляції (АПК):

відсутність безпосереднього контакту механічних частин зі слизової, що виключає налипання тканини на електрод і його мікробну контамінацію; відсутність хворобливих відчуттів під час процедури; відсутність рубцевої тканини, оскільки контролюється глибина коагуляції і глибина термічної деструкції не перевищує 3 мм, не порушується паростковий шар тканини; відсутність задимленості, що сприяє хорошій візуалізації операційного поля; загоєння зони впливу відбувається в короткі терміни, оскільки не відбувається обвуглювання тканин (в середньому близько двох місяців); коротка тривалість процедури (близько 5 хвилин); шийка матки зберігає структуру і форму; має високу ефективність; не вимагає знеболювання; відсутність побічних реакцій; настійно рекомендується до застосування у родили.

Гидроколонотерапия – популярное оздоровление

Гормоны

ЗППП - заболевания, передающиеся половым путем

Влияние ЗППП и антибиотиков на беременность

Анализы и их назначения

Допплерометрия

Цистит: профилактика и лечение

Заболевания шейки матки

Менструация и кровотечение

Подготовка к беременности: с чего начать