КЛИНИКА В КИЕВЕ: УЛ. КОНСТАНТИНОВСКАЯ, 36 ТЕЛ. (044) 425-24-25, (044) 417-42-52

КЛИНИКА В БУЧЕ: ПЕР. КОМСОМОЛЬСКИЙ, 39 ТЕЛ. (045-97) 4-02-50, (096) 931-46-45

ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом)

Абревіатура ЗПСШ - це широкий спектр захворювань, які передаються статевим шляхом. Фахівці розрізняють кілька груп ЗПСШ, різних за видом збудника (бактерії, віруси, найпростіші, грибки, паразити), з розповсюдження, за дією на здоров'я людини:

класичні венеричні захворювання (гонорея, сифіліс, венеричний лімфогранулематоз та ін.); нові венеричні захворювання (генітальний герпес, трихомоноз, хламідіоз та ін.); шкірні хвороби, що передаються статевим шляхом (лобкові воші (фтириаз), короста, контагіозний молюск); ЗПСШ з переважним ураженням інших органів (ВІЛ, вірусний гепатит В і С).

Захворювання, що передаються статевим шляхом, небезпечні ускладненнями, які вони викликають і наслідками, до яких вони призводять. Наприклад, хламідії, уреаплазми і мікоплазми призводять до серйозних запальних захворювань статевої сфери. Ці захворювання в запущеній формі призводять до чоловічого і жіночого безпліддя, а також викликають численні запалення придатків і матки. Більш того, під час вагітності та при пологах ЗПСШ можуть передаватися плоду, викликаючи найрізноманітніші запальні захворювання. Небезпека ЗПСШ та її попередження Небезпека ЗПСШ полягає ще й у тому, що інкубаційний період від зараження до захворювання може становити до трьох тижнів і більше, хвороби можуть ніяк не впливати на самопочуття і їх важко помітити.

ЗПСШ передаються не тільки традиційним статевим шляхом, але також і в процесі орального і анального сексу. Більшість статевих інфекцій передаються за будь-яких формах сексуальних відносин. Кращим профілактичним засобом для попередження ЗПСШ при всіх видах сексу є, безумовно, презерватив. Але бувають випадки, коли презерватив приходить в непридатність або контакт відбувається без нього. У таких випадках підходять методи особистої профілактики. Статеві шляхи промивають розчином антисептиків, і зробити це необхідно в перші години після контакту. Чим швидше тим краще.

Ні в якому разі не слід займатися самолікуванням, оскільки навіть одна таблетка антибіотика здатна змінити клінічний прояв ЗПСШ, значно ускладнити діагностику і, отже, утруднити лікування. До ЗПСШ не виробляється імунітет, навпаки, відбувається постійна мутація захворювань, виробляється стійкість до медикаментів. У сукупності при хронічному перебігу значно знижується ефективність лікування. Одне з неодмінних умов успіху - одночасне лікування ЗПСШ у обох партнерів. Гострі та хронічні ЗПСШ

Симптоми перших ознак ЗПСШ:

виділення зі статевих шляхів і сечівника (білі, зелені, слизові, із запахом або без нього); зміни на шкірі або слизовій оболонці статевих органів (почервоніння, виразки, пухирці, мікротріщини); неприємні, болючі відчуття під час статевого акту; хворобливе сечовипускання (біль, свербіж, печіння); біль у мошонці, в паховій області, внизу живота, в області крижів і попереку.

Самолікування при ЗПСШ не відбувається, якщо деякі симптоми зникають - це означає, що захворювання перейшло в приховану форму. Захворювання в прихованій формі можуть тривалий час протікати безсимптомно або зі слабо вираженою симптоматикою. Такі ЗПСШ мають тенденцію переходу в хронічну форму і руйнують організм зсередини. Їх значно складніше виявити і вилікувати, а недоліковані ЗПСШ небезпечні рядом ускладнень. Хронічні статеві інфекції можуть залишити в органах спайки і рубці, які залишаються навіть коли мікробів вже немає. Чим раніше поставлений діагноз про гостре захворювання і своєчасно розпочати лікування, тим більше шансів на одужання.

Гидроколонотерапия – популярное оздоровление

Гормоны

ЗППП - заболевания, передающиеся половым путем

Влияние ЗППП и антибиотиков на беременность

Анализы и их назначения

Допплерометрия

Цистит: профилактика и лечение

Заболевания шейки матки

Менструация и кровотечение

Подготовка к беременности: с чего начать

garage door repair boise . try this web-site . ремонт ткр